שדרת הכלה – אין עוד מקום כזה לכלות
לתיאום פגישה צלצלי 08.6588334

הלוק המושלם לחתונה

שמלות כלה – הלוק המושלם לחתונה – רק בשדרת הכלה

המירוץ אחר השגת המראה המושלם ליום החתונה שלך לא נגמר בבחירת השמלה מתוך עשרות שמלות כלה מעוצבות. לאחר בחירת שמלת הכלה, המדידות, ההתאמות, התפירה והמדידה הסופית מגיע השלב בו צריך להרכיב את המראה כולו – להתאים בין שמלת הכלה לבין האיפור ועיצוב השיער, התכשיטים וכל השאר – כך שכשתגיעי לגן האירועים או לאולם החתונות תרגישי הכי נוח והכי טוב שאפשר בתוך תלבושת הכלה שלך. יצירת המראה המושלם הזה כוללת פגישות עם מאפרת, מעצב שיער וכמובן מעצבי שמלות כלה וההתרוצצות הזו יכולה להפוך למעייפת מאד עבור כלה לעתיד שבידיה רשימת מטלות ארוכה מאד. מיזם חדש שנפתח באשדוד מנסה להקל על הכלות העסוקות ומציע את כל השירותים לבניית המראה המושלם ליום החתונה במקום אחד, עם אנשי מקצוע מוכשרים ובעלי ניסיון שמאוגדים כולם תחת קורת גג אחת.

עצירה אחת לסטייל אישי מהודק

למרות שיש בנות רבות שנהנות מהמסע המפותל למציאת הלוק הנכון לחופה שלהן, עדיין רבות מוצאות את עצמן נלחצות, מהססות, זקוקות להכוונה ולייעוץ ולעיתים רבות, ללא שמלה מושלמת, הן נאלצות להסתפק בעיצוב לא מדויק שאחר כך הן מתחרטות עליו. מקום שבו ניתן לפגוש מעצבים רבים ולראות שמלות כלה רבות או לעצב שמלה באופן אישי, מהווה פתרון אידיאלי ליצירת מראה שמבטא את הסטייל האישי של כל אחת ואחת. זהו פתרון למי שמחפשת לעבור את התקופה מרובת המטלות לפני החתונה ברוגע ובשלום, בלי להתעצבן, להתאכזב או להרגיש שהיא לא מגשימה את הפנטזיה שלה. עצירה אחת במקום אחד שבו מוצעים לך כל השירותים – לא רק תמנע אכזבה אלא גם תגרום לך להנות מהמסע.

 מבחירת שמלות כלה ועד ליציאה אל הלימוזינה – הכל במקום אחד

מתחם שדרת הכלה באשדוד מציע פתרון יעיל לכלות שרוצות לסמן וי על כל המטלות הקשורות ליצירת המראה ליום החתונה. במתחם תוכלו לפגוש באינספור שמלות כלה מעוצבות המותאמות לכלות בעלות סגנונות שונים ומגוונים. מי שלא תמצא לעצמה שמלה מתוך קולקציות שמלות כלה המוצגות במקום, תוכל להיפגש עם מעצבי שמלות כלה יוכלו להתאים לה עיצוב אישי ולתפור עבורה שמלה מושלמת. לאחר מציאת השמלה מבין שמלות כלה רבות, יעמוד לרשות הכלה לעתיד מעצב שיער שיוכל להתאים עבורה את התסרוקת שתחמיא למראה השמלה ובחדר האיפור שבמתחם תחכה לה מאפרת מקצועית שתוכל להתאים עבורה את האיפור המושלם לחופה. לבסוף, ביום החתונה עצמו תחכה לכלה סוויטה מפנקת שבה תוכל לזכות בכל טיפולי היופי הנחוצים לה כדי להתכונן לחופה בסטייל. השמלה, הספר והמאפרת יחכו לה בשדרת הכלה ומשם היא תצא מוכנה ומזומנה לפגוש את בחיר ליבה ולעשות את הדרך אל החופה כשהיא רגועה ונראית נפלא.

כל הצוות מחכה לך בשדרת הכלה

בשדרת הכלה מחכה לך צוות מסור שכולל מעצבי שמלות כלה ומעצבי שיער מוכרים ובעלי ניסיון והתמחות בעיצוב שיער לכלות, מחכות לך מאפרות מקצועיות שיודעות להתאים את האיפור המדויק לשמלה היפיפיה שבחרת וממתינים לך אנשי צוות שיפנקו אותך ביום החתונה שלך ויגרמו לך להנות מכל רגע ורגע בדרך למפגש הרומנטי עם הנסיך שלך. בואי נצא למסע משותף שכולו הנאה בדרך לחופה.

תאמי פגישה בשדרת הכלה - 08.6588334

שדרת הכלה

האורגים 9, אשדוד (ליד הום סנטר)
טלפון: 08.6588334
פקס: 08.6588336
דוא"ל: info@avenue-bride.co.il
מפת אתר : sitemap

צרי קשר

המנטוריות שלנו בשדרת הכלה ממתינות לך, צרי קשר עם שדרת הכלה ותקבלי שירות מצוות חם ומסור שילווה אותך ויעזור לך לקבל החלטות חשובות בנוגע לחתונתך.
צלצלי כבר עכשיו 08.6588334